Buldoci plní energie

Martin Chabada se vrací na střídačku áčka Buldoků
Novým šéftrenérem jmenován svazový trenér Jakub Mrázek
Startuje crowdfundigová sbírka na výstavbu dvou nových šaten

Neratovické áčko bude mít staronového trenéra, na střídačku se vrací zakladatel klubu, zkušený extraligový hráč Martin Chabada. “Střídám Jakuba Mrázka, který byl jmenován svazovým trenérem a nahradí mě i v pozici šéftrenéra. S růstem klubu musí růst trenéři, nemůže to stát na jednom člověku,” řekl Martin Chabada. “Dochází také k pravidelné rotaci trenérů u dětí. Každý trenér má svůj rukopis a může dětem poskytnout něco jiného, nového, proto se snažíme, aby se trenéři u ročníků střídali. Na trénincích jsou samozřejmě přítomni všichni,” doplnil Chabada.

V červnu odstartuje třicetidenní crowdfundingová sbírka na kabiny pro děti ročníků 2010 až 2014. Nově jmenovaný manažer komunikace klubu David Vlk k tomu uvádí: “Za dobré známky nové kabiny. Potřebujeme 500.000 korun. Hledáme 500 přispěvovatelů po tisícikoruně. Věřím, že v regionu najdeme dost lidí, kteří budou ochotní místním dětem pomoci. Chceme také více zapojit rodiče, lépe je informovat, otevřít komunikaci směrem dovnitř i ven. Nově bude na webu po přihlášení možné najít aktuální nominace, přehled členských příspěvků, možnosti volných ledů zdarma, zprávy o soustředěních a kempech, hlasovat o společných rozhodnutích, například o dopravě na zápasy, ročníkových fondech a podobně. Přemýšlíme nad vhodnou platformou pro diskusi, každý ročník má dnes svoji skupinu na Facebooku, WhatsAppu a většina i na Instagramu, rádi bychom měli i nějakou informační databázi, ve které by byly odpovědi na nejčastější otázky a bylo by možné se zeptat na další. Momentálně sbírám veškeré podněty a připomínky od rodičů a v rámci časových možností je budeme aplikovat, ale pracuji pro tým bez nároku na odměnu a ve volném čase, takže je třeba počítat s tím, že něco se podaří dříve a něco může trvat déle. Vybízím každého, kdo může přidat ruku k dílu, aby se mi ozval. Díky za pochopení.”

Martin Chabada, A tým, ročník 2006 a 2007
Bývalý úspěšný reprezentant, trojnásobný mistr extraligy, kapitán HC Sparta Praha, hrál nejvyšší soutěž ve Švédsku za tým Lulea, KHL za Lev Poprad nebo švýcarský EHC Biel. Po konci aktivní kariéry v roce 2013 založil hokejový klub HC Buldoci Neratovice.

Jan Horevaj, 2008
S hokejem začínal v Neratovicích, krátce působil na Mělníku a pak přestoupil do Sparty, kde působil až do 1. ligy juniorů a následně hrál za Hvězdu Praha 2. ligu za tým mužů. “Na přelomu juniorky a mužů mě kontaktovali kluci z Neratovic, jestli bych nechtěl pomoci neratovickému hokeji, což jsem s radostí přijal, podařilo se vyhrát krajskou soutěž a zároveň jsem se začal věnovat trénování Buldočků.”

Jakub Mrázek, šéftrenér a ročník 2009
S hokejem začínal v Neratovicích, ve 13 odešel do Liberce, kde byl dva roky kapitánem juniorky. Následně hrál 1. ligu za Benátky nad Jizerou a pak se rozhodl vrátit k Buldokům a věnovat se trenérské kariéře. “Jsem rád za možnost vyzkoušet si vedení A týmu a těším se na ještě větší výzvu v pozici šéftrenéra”.

Petr Znamenáček, 2010 a 2011
S hokejem začínal na Spartě, kde hrál až do juniorky. Na vojně hrál 2. ligu v Kralupech nad Vltavou a hned poté začal trénovat na Spartě. Byl postupně trenérem u všech dětských a mládežnických věkových kategorií, trénoval mj. hráče jako Patrik Štefan, Michal Sivek nebo Martin Podlešák (NHL). Ze Sparty odešel na pozici šéftrenéra do Nymburka a odtud do Mělníka. V roce 2016 se na žádost Martina Chabady stal trenérem Buldoků. “Jako trenér si nejvíce cením nejen toho, že jsem trénoval hráče, kteří hráli vrcholově, ale mnohem důležitější pro mě je, že jsem k hokeji přivedl mnoho dalších, kteří u něj zůstali a působí jako trenéři, kustodi, rozhodčí nebo studují sportovní management.”

Michal Pařík, 2012 a 2013
S hokejem začínal v Neratovicích, odkud šel do Kralup nad Vltavou a přes pražské Letňany se vrátil zpět do Neratovic. “Dobří holubi se vracejí”.

David Vlk, manažer komunikace
Vystudoval Karlovu Univerzitu obor komunikace, marketing a PR. Po pěti letech práce v médiích působil jako ředitel komunikace Oskar (dnes Vodafone), byl manažerem komunikace Gripen či na Ministerstvu zdravotnictví. Dnes je předsedou Uměleckého svazu České republiky a řídí národní síť kreativních center Zkusebny.com. “U Buldoků jsem od začátku, chtěl bych být prostředníkem mezi trenéry a rodiči, klubem a veřejností.”