Sponzoři

V rámci našeho klubu nabízíme několik možností partnerství a sponzoringu. Od pronájmů ploch na hokejovém stadionu, vytváření doprovodných akcí při hokejových zápasech, spolupráci na soutěžích a aktivitách pro svěřence a fanoušky až po individuální formy partnerství. Dále nabízíme Generální partnerství (forma partnerství celého klubu), Hlavní partnerství (partnerství jednoho vybraného týmu/muži) a Hlavní partnerství (partnerství jednoho vybraného týmu/děti). Ke svým partnerům přistupujeme profesionálně, individuálně, snažíme se vytvořit prezentaci v rámci našeho klubu "na míru". V případě, že chcete náš klub podpořit nebo s naším klubem spolupracovat, prosíme, kontaktujte nás. Předem děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Generální partneři:

EBD
Evropské bytové domy a.s.

LTW

Sponzoři:

Česko- skandinávský hokejový projekt CylindrPlzeňská restaurace Mesto NeratoviceMěsto Neratovice RIBANADRESYVýroba sportovního a reklamního textilu
RONN
Profesionální odvodňovací a konstrukční systémy
H-CoreTruhlářství, výroba nábytku IVIT-FREEIT firma