Školička bruslení a nábor dětí

Chcete, aby se vaše ratolesti aktivně věnovaly sportu a hrály hokej?
Hokejový klub HC Buldoci Neratovice hledá chlapce i dívky do přípravky: ročníky 2009, 2010 a mladší.

logo buldoci webStaň se Buldokem.
Nepropásni šanci stát se neratovickým hokejistou !!!

Nebojte se přivést své dítě k nám. Nevadí, že neumí bruslit. Pod vedením profesionálních trenérů je základy bruslení naučíme. Děti získají mnoho nových kamarádů a zážitků.

KDY MOHU PŘIJÍT?

Výuka bruslení probíhá vždy v sobotu a neděli od 7:45 do 8:45 hodin na zimním stadiónu pod vedením zkušených trenérů.

CO POTŘEBUJI?

Nejen na první lekci ve školičce je třeba mít hokejovou přilbu (stačí i lyžařská). Teplé oblečení, zimní silné rukavice, nabroušené brusle. Jakmile dítě zvládne bruslení, může si pořídit kompletní hokejovou výstroj nebo jí lze získat i zapůjčením z našeho klubu a zapojí se do hokejových tréninků.

ORGANIZACE ŠKOLIČKY

Rodiče přivedou své dítě/děti/ nejpozději čtvrt hodiny před zahájením lekce na zimní stadion, kde lze děti připravit pro zahájení lekce (převlečení, obutí bruslí, nasazení přilby apod.).

PRO KOHO JE PŘÍPRAVKA?

Přípravka je pro děti od 4 let věku. Ti, kteří zvládnou základy bruslení a projeví zájem pokračovat v ledním hokeji, postoupí do přípravky. Pro tuto kategorii už vyžadujeme kompletní hokejovou výstroj. Trenéři se s dětmi zaměřují na rozvoj bruslařských dovedností zábavnou formou, aby je tréninky bavily. Dále se zde naučí i dovednosti, které se jim hodí doma i ve škole, jako je týmová spolupráce, vzájemná podpora a rozdělení úkolů. Důraz klademe na rozvoj pohybových schopností jako je pohyblivost, obratnost, rychlost a síla i během mimosezónních tréninků. Kromě hokejových dovedností vštěpujeme dětem zdravé sebevědomí a pravidla fair play.

ORGANIZACE TRÉNINKŮ

Děti se převlékají za pomocí rodičů. Na ledě jsou děti rozděleny dle věku a výkonnosti. Trénink trvá cca 1 hodinu. Každá skupinka má svého trenéra, který se ji věnuje po celou dobu na ledě.

KONTAKT