Nábor malých hokejistů

Chcete, aby se vaše ratolesti aktivně věnovaly sportu a hrály hokej?
Hokejový klub HC Buldoci Neratovice hledá chlapce i dívky ve věku 4 - 10 let.

logo buldoci webStaň se Buldokem.
Nepropásni šanci stát se neratovickým hokejistou !!!

Nebojte se přivést své dítě k nám. Nevadí, že neumí bruslit. Pod vedením profesionálních trenérů je základy bruslení naučíme. Děti získají mnoho nových kamarádů a zážitků.

KDY MOHU PŘIJÍT?

Výuka bruslení probíhá obvykle v sobotu a neděli od 7:45 do 8:45 hodin na zimním stadiónu pod vedením zkušených trenérů, přesné informace a případné změny termínů naleznete ve stránce Školička bruslení. Začít s hokejem lze i zapojením do akce Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), v rámci projektu Pojď hrát hokej. Tato akce je pořádána obvykle v září a lednu každého roku. Prohlédnout uplynulé akce a nové termíny jsou uvedeny v sekci HC Buldoci Neratovice.

CO POTŘEBUJI?

Nejen na první lekci ve školičce je třeba mít hokejovou přilbu (stačí i lyžařská). Teplé oblečení, zimní silné rukavice, nabroušené brusle. Jakmile dítě zvládne bruslení, může si pořídit kompletní hokejovou výstroj nebo jí lze získat i zapůjčením z našeho klubu a zapojí se do hokejových tréninků. Nemáte-li vhodné vybavení nebo nechcete investovat do výstroje (máte obavu zda bude dítko chtít se věnovat bruslení), oslovte nás se žádostí o zapůjčení.

ORGANIZACE ŠKOLIČKY

Rodiče přivedou své ratolesti nejpozději čtvrt hodiny před zahájením lekce na zimní stadion, kde lze děti připravit pro zahájení lekce (převlečení, obutí bruslí, nasazení přilby apod.).

PRO KOHO JE PŘÍPRAVKA?

Přípravka je pro děti od 4 let věku. Ti, kteří zvládnou základy bruslení a projeví zájem pokračovat v ledním hokeji, mohou postoupit do tréninků v dané věkové kategorii. Pro tyto kategorie už vyžadujeme kompletní hokejovou výstroj. Trenéři se s dětmi zaměřují na rozvoj bruslařských dovedností zábavnou formou, aby je tréninky bavily. Dále se zde naučí i dovednosti, které se jim hodí doma i ve škole, jako je týmová spolupráce, vzájemná podpora a rozdělení úkolů. Důraz klademe na rozvoj pohybových schopností jako je pohyblivost, obratnost, rychlost a síla i během mimosezónních tréninků. Kromě hokejových dovedností vštěpujeme dětem zdravé sebevědomí a pravidla fair play.

ORGANIZACE TRÉNINKŮ

Nejmladší děti se převlékají za pomocí rodičů. Při tréninku jsou děti rozděleny dle věku a výkonnosti. Trénink na ledě trvá cca 1 hodinu. Každá skupinka má svého trenéra, který se ji věnuje po celou dobu tréninku. Tréninky nejsou jen na ledě, ale i mimo něj, abychom zajistili správné zdravotní kompenzace jednostranného zatížení při pohybu na ledě, tzv. "suchá".

KONTAKT

S dotazy oslovte přímo trenéry mládeže podle roku dítěte nebo využijte náš kontaktní formulář.