Trenéři mládeže

Trenéři ročníků

2006 Michal Broš Mistr světa z roku 2000, celkem 62 zápasů za českou reprezentaci, 4 tituly z české Extraligy, 2 tituly z finské ligy, týmy: Kärpät Oulu, HC Sparta Praha, HC Vsetín, BK Mladá Boleslav, HC Olomouc.

2007 Martin Chabada Bývalý úspěšný reprezentant, trojnásobný mistr extraligy, kapitán HC Sparta Praha, hrál nejvyšší soutěž ve Švédsku za tým Lulea, KHL za Lev Poprad nebo švýcarský EHC Biel. Po konci aktivní kariéry v roce 2013 založil hokejový klub HC Buldoci Neratovice.

2008 Jan Horevaj S hokejem začínal v Neratovicích, krátce působil na Mělníku a pak přestoupil do Sparty, kde působil až do 1. ligy juniorů a následně hrál za Hvězdu Praha 2. ligu za tým mužů.

šéftrenér
Jakub Mrázek S hokejem začínal v Neratovicích, ve 13 odešel do Liberce, kde byl dva roky kapitánem juniorky. Následně hrál 1. ligu za Benátky nad Jizerou a pak se rozhodl vrátit k Buldokům a věnovat se trenérské kariéře.

2010 a 2011 Petr Znamenáček S hokejem začínal na Spartě, kde hrál až do juniorky. Na vojně hrál 2. ligu v Kralupech nad Vltavou a hned poté začal trénovat na Spartě. Byl postupně trenérem u všech dětských a mládežnických věkových kategorií, trénoval mj. hráče jako Patrik Štefan, Michal Sivek nebo Martin Podlešák (NHL). Ze Sparty odešel na pozici šéftrenéra do Nymburka a odtud do Mělníka. V roce 2016 se stal trenérem Buldoků.

2012, 2013
a mladší
Jan Pařík S hokejem začínal v Neratovicích, odkud šel do Kralup nad Vltavou a přes pražské Letňany se vrátil zpět do Neratovic. “Dobří holubi se vracejí”