Akce na zimním stadionu

Zimní stadion Neratovice se nachází ve středu města a je pěšky lehce dostupný ze zastávky MHD "Nám. Republiky" nebo vlakového nádraží Neratovice. Návštěvníci, kteří přijedou autem, mohou zaparkovat na parkovišti, které se nachází v jeho areálu. Zimní stadion je využíván zejména pro činnost hokejového klubu HC Buldoci Neratovice. Svůj stánek zde mají i hokejisté HC Bohemians Praha a HC Sparta Praha sledge hokej. Veřejnost může sledovat nejen zápasy mužstev všech kategorií, ale využívat školičku bruslení a veřejné bruslení. Sledujte pravidelně „Kalendář", ve kterém zveřejňujeme hlavní akce pořádané na našem stadionu. Upozorňujeme návštěvníky, že na stadionu platí přísný zákaz kouření. Nebudou do něj vpuštěny osoby pod vlivem alkoholu, zakázáno je vnášet zbraně a další nebezpečné předměty (viz Návštěvní řád).

Podrobný rozpis ledu zimního stadionu je zpřístupněn jen registrovaným osobám a funkcionářům klubu. Pokud máte přidělen uživatelský účet a heslo, nejprve se přihlašte v pravé části webu a poté zvolte horní menu Stadion - Rozpis ledu a nebo klikněte na tento odkaz >> rozpis ledové plochy.

Pronájem ledu

Veškeré dotazy ohledně obsazenosti ledové plochy a možnosti jejího pronájmu, směrujte na paní Lucii Chabadovou (viz. kontakt).